Hétfő, 2017-12-18, 2:02 AM

Alapítványunk az idei év folyamán is támogat olyan állami intézetet, ahol hátrányos helyzetű gyermekek élnek. Ők azok, akik egész évben nélkülözni kénytelenek a család nyújtotta biztonságot, a szülői gondoskodást.

Rendszeres támogatottjaink:

Fővárosi Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat , Budapesti-/VIII. 1081Budapest, Alföldi u.9-13./ valamint Balatonboglári Intézete

intézményenként kb. 100 fő,

Fővárosi És Pest megyei Családsegítő Központ

/1081 Bp., Népszínház u./

Szociális Családsegítő, és Gyermekjóléti Központ, Balatonlelle, Balatonboglár

Rászorult gyermekek, száma: 50-70fő, + 40 család

DR Török Béla Speciális Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola  Egységes  Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Diákotthon /1142  Bp. , Rákospatak u.101./ speciális kezelés,oktatás/országos befogadó, hallássérültek/ és tagintézményei:

Szőnyi úti Óvoda, Általános Iskola és Kollégium/1144 Szőnyi út,th2./

Újváros Parki Általános Iskola, Kollégium és Speciális Szakiskola/1144 Újváros park,th3/-ahol kitűnő szakembereket képeznek  290 fő

Közelmúltban támogatottjaink voltak:

Fővárosi Önkormányzat Csecsemőket, Kisgyermekeket és

Fogyatékosokat Befogadó Gyermekotthona 300fő

1063 Budapest, Kmety György u.31. + 7 társintézménye

Újszülöttől felnőttek élnek -ápoltak, gondozottak is vannak-, akik speciális ellátásban is részesülnek, /pld:kerekes székesek, mobilágyasok/

Ezen gyermekeknek szeretnénk ez évben is úgy segíteni, hogy különböző használati eszközöket, illatszereket , játékokat, könyveket, élelmiszereket, édességet szerzünk be és juttatunk el a részükre.

A család gondoskodását nélkülöző gyermekek számára is biztosítani kell, a szeretetteljes élményeket, hiszen ezek teszik tartalmasabbá sivár kis életüket, nemesebbé megtört lelküket.

Amennyiben pénzbeli támogatással, vagy az Önök által gyártott ill. forgalmazott termékekkel hozzá tudnak járulni, úgy szívesen várjuk felajánlásukat.