Kedd, 2018-07-17, 10:26 AM

Felhívás

Alapítványunk várja olyan családok jelentkezését, akik helyzetükből adódóan segítségre szorulnak.

A támogatást igénylőknek a következő feltételek valamelyikének kell megfelelni:

- a családban súlyos beteg gyermeket nevelnek, és ehhez kapcsolódva rendszeres havi kiadásaik vannak, vagy a gyógyuláshoz nagyobb összeg szükséges

- a családban legalább 3 kiskorú gyermek él nehéz anyagi körülmények között

A támogatás igényléséhez adatlapot kell kitölteni, mely letölthető itt. Az adatlapon kérjük megjelölni, milyen jellegű segítséget igényelnek: pénzbeli, vagy tárgyi adomány.

A pénzbeli támogatásnál részletezni kell annak mértékét, illetve hogy milyen célra kerül felhasználásra.

Fontos! Az adatlaphoz mellékelni kell betegség esetén orvosi papírokat (pl. zárójelentés), mely igazolja a betegség fennállását, és hogy milyen kezelés szükséges az állapot javításához, illetve a gyógyuláshoz. Amennyiben rendelkeznek arról igazolással, hogy mennyibe kerül a kezelés, szintén kérjük csatolni.

Nagy családosoknál az adatlap mellé szükséges csatolni jövedelemigazolást.

Az alapítvány kuratóriuma a beérkezett pályázatokat havonta elbírálja, és a pályázókat az eredményről a megadott elérhetőségeken értesíti.

A pályázatot beküldeni lehet emailben a virgoncalapitvany@postafiok.hu címre, vagy postai úton a
1443 Budapest, Pf. 139. címre.

Pályázni legkésőbb 2013. október 31-ig lehet.